Lähtölista

Ole Wackströmin muistoajo

Ilmoittautuneet

klo 16.00M-Elite/M-18    
numeroEtunimiSukunimisarjaSeura
204JuhoFärlinEliteAkilles
205RoopeMansikkasaloEliteAkilles
207RoopeVainioElite, U23Akilles
208OttoMielikäinenM-18Akilles
211 SvenBroekaartM EliteWest Frisia
212JeroenKoornM EliteWest Frisia
213Jesse deRooijM EliteWest Frisia
214Luuk van derMeerM EliteWest Frisia
215JelmerNuijtenM EliteWest Frisia
216ThomasHartogM EliteWest Frisia
217OskarMaidreM EliteCycling Tartu
218JoosepSankmannM EliteCycling Tartu
219ArthurKooserM EliteCycling Tartu
220OskarNisuM EliteCycling Tartu
221MartenJõeäärM EliteCycling Tartu
222PeeterPungM EliteCycling Tartu
223RobertOrrM EliteMemil Pro Cycling
224JacobTipperM EliteMemil Pro Cycling
225JoniKanerva M EliteMemil Pro Cycling
226Antti SizkoM EliteMemil Pro Cycling
227HiskiKanerva M EliteMemil Pro Cycling
228PierreMoncorgeM EliteMemil Pro Cycling
229benjaminHetheringtonM EliteMemil Pro Cycling
230EmilAndersson M EliteGiro Cycle Team
231HannesForsby M EliteGiro Cycle Team
232MartinGotting M EliteGiro Cycle Team
233jesperJohansson M EliteGiro Cycle Team
234AlexanderNuija M EliteGiro Cycle Team
235CarlLjunggrenM EliteGiro Cycle Team
236RasmusMikiverM EliteCK Hymer
237JakobSödergrannM EliteCK Hymer
238VictorRundhM EliteCK Hymer
239Marco-TapioNiemiM EliteTampereen Yritys
240KennethBacklundM EliteNykarleby Cykelclub
254LauriSeppäM EliteTurun Urheiluliitto
255SamiAuraM EliteTurun Urheiluliitto
256JakubMalinowskiM EliteTurun Urheiluliitto
258ArtoVainionpääM EliteJurvan Voima
259MikkoAaltoM EliteJurvan Voima
260JimiAaltoM EliteJurvan Voima
261IiroMäntyniemiM EliteJurvan Voima
262RasmusErikssonM EliteGamlakarleby Idrottsförening
263JaniHuovinenM EliteGamlakarleby Idrottsförening
265ArttuMalviniemiM EliteGamlakarleby Idrottsförening
267TommiMartikainenM EliteGamlakarleby Idrottsförening
268PetterMattssonM EliteGamlakarleby Idrottsförening
269JarkkoNiemiM EliteGamlakarleby Idrottsförening
271JesseUusiperheM EliteGamlakarleby Idrottsförening
279ValtteriHärkönenM EliteMotion Finland
280JaniHujanenM EliteMotion Finland
282AnssiKesonenM EliteMotion Finland
283AimoPyykkönenM EliteMotion Finland
293AndersBäckmanM EliteIBD Cycling
310TuomasRatilainenM EliteJärvenpään Pyöräilijät
311Antti-JussiJuntunenM EliteCyclo Vision
315AnssiEnqvistM EliteCyclo Vision
317AleksiHÄNNINENM EliteTWD-Länken rf
318JuhoHÄNNINENM EliteTWD-Länken rf
319JesseKAISLAVUOM EliteTWD-Länken rf
320RoopeNURMIM EliteTWD-Länken rf
321UkkoPELTONENM EliteTWD-Länken rf
323SauliPIETIKÄINENM EliteTWD-Länken rf
324JuliusTASKINENM EliteTWD-Länken rf
325SampoLahtiM-18Kälviän Tarmo
327KalleLaanteräM EliteCyclo Vision
328JanElmgrenM EliteCycle Club Helsinki
329NikitaStrelkov M EliteTeam Velosport
330Anton VtjurinM EliteTeam Velosport
331MaksimKulakov M 18Team Velosport
332 DmitriKuznetsovM 18Team Velosport
333 DenisSkatchekM EliteTeam Velosport
406PyryPohjantähtiM-18Akilles

Muut lähdöt

Klo 17.15Kat 2   
EtunimiSukunimiSARJASeura
412JoakimNordströmKat 2Akilles
408TommiKajasojaKat 2Akilles
404PatrikArolaKat 2Akilles
419oulajokirantaKat 2Cyclos Kuusamo
423AnttiPietiläKat 2Oulu Triathlon & Cycling
424TimoMattilaKat 2Oulu Triathlon & Cycling
427EeliSalowKat 2Turun Urheiluliitto
426RobinAimiKat 2Turun Urheiluliitto
428AnttiVuohijokiKat 2Jurvan Voima
434ChristerHedeKat 2Idrottsklubben -32
484AnttiSalonenKat 2Stanga Racing
446MarkusHallbergKat 2IBD Cycling
448PetteriKuittinenKat 2IBD Cycling
485JussiLiskoKat 2IBD Cycling
458JukkaLoikasKat 2Cycle Club Helsinki
461JaniPesonenKat 2Cycle Club Helsinki
463JesperGrönlundKat 2Cycle Club Helsinki
470VilleRautiainenKat 2Oulu Triathlon & Cycling
479JussiTelkkinenKat 2Järvenpään Pyöräilijät
482AnttiRätyKat 2Oulu Triathlon & Cycling
483AnssiRinneKat 2Idrottsklubben -32
486LASSIHeiskanenKat2-
Klo 17.17Kat 3   
EtunimiSukunimiIlmoittautumisluokkaSeura
405PedroLopez-JorkamaKat 3/M-45Akilles
410JoniPehkonenKat 3Akilles
411TenhoEteläinenKat 3Akilles
402JariHyttinenKat 3Akilles
500MarkoMarkkanenKat 3Turun Urheiluliitto
493RalfWadenströmKat 3IF Sibbo Vargarna
502villevanonenKat 3Idrottsklubben -32
503PajariRäsänenKat 3Cycle Club Helsinki
504JariYli-PelkonenKat 3Cycle Club Helsinki
505JoriJokinenKat 3Cycle Club Helsinki
506JoonasRosendahlKat 3Järvenpään Pyöräilijät
507MarkusTirranenKat 3Järvenpään Pyöräilijät
Klo 17.17N-Elite   
EtunimiSukunimiIlmoittautumisluokkaSeura
357MinnaUusivirtaN EliteTurun Urheiluliitto
358LottaVuohijokiN EliteJurvan Voima
362EmmaLahtiN EliteKälviän Tarmo
378KatiJokioN EliteJärvenpään Pyöräilijät
379LauraCarstensN EliteReaktor Stanga Racing
Klo 17.17M-16     
NroNimiLuokkaSeura
1Akseli LindgrenM16TVC
2Artur KuppM16CFC Spordiklubi
3Axel KällbergM16Närpes Kraft Cykelförening/Kraft Cykel Junior Team
4Hugo RandmaaM16CFC Spordiklubi
5Jesper LindbergM16IF Sibbo-Vargarna
6Joosep Mattias ÕunM16CFC Spordiklubi
7Kevin Kardo KõivM16CFC Spordiklubi
8Leevi KervinenM16Porvoon Akilles
9Mattias Jonatan LehtsaarM16CFC Spordiklubi
10Miko MartikainenM16Mäntsälän Urheilijat
11Onni VaskimoM16Cycle Club Helsinki
12Rauno NottonM16CFC Spordiklubi
13Ron-Thorren FlorenM16CFC Spordiklubi
14Waldemar AintilaM16IK-32
15Oskari KolehmainenM16Cycle Club Helsinki
16Albert SahlströmM16Jurvan Voima
Klo 18.15N-16
20Aidi Gerde TuiskN16CFC Spordiklubi
21Aino HämäläinenN16Korson Kaiku / Team Trimtex
22Olivia TakalaN16Cycle Club Helsinki/RW Team
23Saana TakalaN16Cycle Club Helsinki/RW Team
Klo 18.15M-14
30Anton IngvesM14UNIVERSA Cycling Team
31Bruno CapitenM14Tampereen Yritys
32Eeli LanttoM14OTC
33Emil IjäsM14Korson Kaiku
34Emil PihlgrenM14Närpes Kraft Cykelförening/Kraft Cykel Junior Team
35Gabriel Helmut AdusonM14CFC Spordiklubi
36Kalle ToivanenM14Turun Urheiluliitto
37Nicolas GrönlundM14Cycle Club Helsinki
38Romet PajurM14CFC Spordiklubi
39Tomas-Casimir NiemiM14Tampereen Yritys
40Veeti JalonenM14Korson Kaiku / Team Trimtex
41Erik SviridenkoM14KJK / Kalevi Jalgrattakool
42Juri KoshmanovM14KJK / Kalevi Jalgrattakool
43Lucas SeleniusM14CK Master
44Tatu AhvenainenM14Lapy
45Jonathan HyttinenN14Porvoon Akilles
Klo 18.16N-14
50Elisabeth KapanenN14UNIVERSA Cycling Team
51Erika IngvesN14UNIVERSA Cycling Team
52Evgeniia StepanovaN14FAVORIT-VELOSPORT
53Heidi AntikainenN14Cycle Club Helsinki/RW Team
55Nazarova AnnaN14FAVORIT-VELOSPORT
56Seliina ManninenN14Ounaksen Pyörä-Pojat
57Wilma AintilaN14IK-32
58Aleksandra VolkeN14KJK / Kalevi Jalgrattakool
59Mia Carla TegelmannN14KJK / Kalevi Jalgrattakool
Klo 18.16 M-12
60Joona OilinkiM12Korson Kaiku / Team Trimtex
61Max HalmekangasM12Kälviän Tarmo
62Nuutti ToivonenM12KorsKa / Team Trimtex
63Veikko HuhtalaM12HyPy
64Viljami JalonenM12Korson Kaiku / Team Trimtex
65Aaro NieminenM12Korson Kaiku Team Trimtex
66Aaro VaskimoM12Cycle Club Helsinki
67Aatu Yli-PelkonenM12Cycle Club Helsinki
68Arttu HolopainenM12Kaka
69Eetu SkogsterM12Korson Kaiku / Team Trimtex
70Iiro HalminenM12HyPy
71Ivar KällbergM12Närpes Kraft Cykelförening/Kraft Cykel Junior Team
72Johannes AlarotuM12GIF
73Oliver MätikM12KJK / Kalevi Jalgrattakool
74Rico SootsM12KJK / Kalevi Jalgrattakool
75Rocco SootsM12KJK / Kalevi Jalgrattakool
klo 18.17N-12
80Ella KoivulaN12Korson Kaiku / Team Trimtex
81Emma VarsamäkiN12Kaka
82Maria TreierN12CFC Spordiklubi
83Maribel RannalaN12CFC Spordiklubi
84Natali Nora NigulN12CFC Spordiklubi
85Lisette VäinolaN12KJK / Kalevi Jalgrattakool
klo 18:17M-10
87Kuzma KornijenkoM10Cycle Club Helsinki
88Samuli Yli-PelkonenM10Cycle Club Helsinki
89Ott KiivitM10KJK / Kalevi Jalgrattakool
90Harri Alfred KoonikM10KJK / Kalevi Jalgrattakool
91Hugo BergsonM10KJK / Kalevi Jalgrattakool
92Vilhelm NylundM10LUP-82
klo 18.17N-10
94Sandra IngvesN10UNIVERSA Cycling Team
95Tiia VarsamäkiN10Kaka
96Linda LensmentN10KJK / Kalevi Jalgrattakool
97Milja SamppalaN10Kauhajoen Karhu
98Sabina LutsN10Porvoon Akilles